Předmětem činnosti firmy jsou zemní a demoliční práce včetně zajišťování ukládání odpadu, pozemní stavitelství, práce na vlakových koridorech a silniční nákladní vnitrostátní doprava provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny.

Detektivní služby.

Co se mechanizace týče, jedná se konkrétně o sklápěcí nákladní vozidla typu 8x4 různých továrních značek IVECO, DAF, Volvo a Renault Kerax.

V současné době máme k dispozici 30 nákladních vozidel tohoto typu a 10 sklápěcích návěsů o vnitřním objemu 28 m3, které jezdí na nejrůznějších stavbách po celém území ČR.

Dále máme k dispozici 8 kolových bagrů různých značek od 16 do 20 t, 3 pásové bagry od 22 do 35 tun, 3 minibagry (5,5t, 3,5t a 3,2t) s příslušenstvím včetně kladívek a drapáku a čelní nakladač VOLVO L90E o objemu lžíce 2,5 m3, vše s veškerým příslušenstvím. Naše doprava a mechanizace pracuje na velkých stavbách dle potřeby a zájmu našich obchodních partnerů.

Dále máme kontejnerovou Avii do 5,5 tuny a buldozer zn. Stalinec .

Od března roku 2019 je v naší flotile k dispozici mobilní hrubotřídička RESTA HTH3. Také po sobě umíme uklidit, vlastníme úklidovou techniku.

Dále disponujeme soustavou čerpadel na odčerpávání spodní vody. Hutnící techniku – ježek, pěch, vibrační desky, řezačku na asfalt.


Nákladní silniční vnitrostátní doprava - Odtahové služby - Zemní práce pomocí rypadel - Odvoz zeminy, štěrku, písku 

Zajištění uložení (ukládky) - Zkušenosti s prací na silnicích a dálnicích - Vlastníme Vstupy do kolejiště 

Vjezd do centra Prahy nad 6t - Vjezd do tunelového komplexu Blanka - Pojízdná dílna, vlastní závoz nafty 

Čištění silnic - Dovoz vody - Kontejnery


O svých kvalitách Vás rádi přesvědčíme jednak při osobním jednání, ale hlavně při případné spolupráci. 


Built with Mobirise - More here