free one page web templates

        Předmětem činnosti firmy je kromě jiného i silniční nákladní vnitrostátní doprava provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny a dále zajišťování ukládání odpadu. 

        Konkrétně se jedná o sklápěcí nákladní vozidla typu 8x4 různých továrních značek IVECO, DAF, Volvo a Renault Kerax,
které jezdí na nejrůznějších stavbách po celém území ČR. 

        V současné době máme k dispozici 20 nákladních vozidel tohoto typu a dále pak 5 sklápěcích návěsů, o vnitřním         objemu 28 cbm.  

        Dále můžeme nabídnout k pronájmu kolový bagr Atlas 190W, kolový bagru Cat 315D, další 3 kolové bagry a minibagr
s veškerým příslušenstvím, které máme v úmyslu nasadit na velkých stavbách dle potřeby a zájmu našich obchodních partnerů.  
        Jako reference o naší činnosti můžeme uvést velké investiční akce, které jsme svoji dopravou pomáhali realizovat firmám Berger Bohemia a.s., ŽSD a.s., Skanska a.s., Strabag a.s., Eurovia CS, a.s., Metrostav a.s., Metta spol. s.r.o., HOCHTIEF CZ a.s. a další. Naše vozidla na těchto stavbách přepravovala zeminu, štěrk, kámen, ale i obalované asfaltové směsi.

        Většina našich vozidel je vybavena i plachtou, což v některých případech bývá podmínkou investora při výběru dodavatele přepravních služeb. Máme velké zkušenosti s investičními akcemi na železnici, proto jsou všichni pracovníci firmy vybaveni kartou, která opravňuje ke vstupu do kolejiště a dále jsou pravidelně školeni pro pohyb na dálnicích, kde za plného provozu pracujeme.

        Naši předností je spolehlivost, rychlost a především operativnost při nasazování této stavební techniky, dle okamžitých potřeb zákazníka. K tomu přispívá i činnost pojízdné dílny a vlastní závoz motorové nafty, která vyjíždí v případě potřeby z naší technické základny vlastního areálu v Králově Dvoře u Berouna, dálnice D5, exit 22. Areál mohou naši partneři využít pro parkování techniky a složení materiálu. V případě potřeby poskytneme servis vaší techniky. 

        Jsme schopni zajistit třísměnný provoz našich řidičů a strojů, kde jsme se osvědčily v minulosti při rekonstrukci opravy dálnice D1.

O svých kvalitách Vás rádi přesvědčíme jednak při osobním jednání, ale hlavně při případné spolupráci.